polski english

Praktyki międzynarodowe

Oferty wyjazdów międzynarodowych dla praktykantów.

Kwalifikacja późna - Bydgoszcz
14 grudnia o 20:23   

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia,

przed Wami formularz aplikacyjny na Praktyki Kliniczne SCOPE IFMSA-Poland. Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu IFMSA-Poland oraz jego kluczowego dla nas załącznika, czyli Regulaminu SCOPE IFMSA-Poland.

Jeżeli dostarczyłeś/aś do LEO kompletną, wymaganą dokumentację, możesz wypełnić poniższy formularz. Zanim jednak to zrobisz, zaktualizuj swoje dane w profilu na stronie oddziału, a następnie koniecznie zapoznaj się z Exchange Conditions (warunkami wymiany) naszych organizacji partnerskich (pamiętając, że niektóre kraje mają więcej niż jedną organizację), zwracając szczególną uwagę na wymaganą znajomość języków obcych oraz możliwe terminy wyjazdu (jeżeli kontrakt podpisany został na miesiąc lipiec, wyjechać można wyłącznie w miesiącu lipcu).

Przypominam, że w toku kwalifikacji można ubiegać się o wyjazd w ramach tylko jednego Programu Stałego - jednoczesne aplikowanie na Praktyki Kliniczne SCOPE oraz Wymianę Naukową SCORE jest zabronione i będzie karane zgodnie z punktem 2.1.4 i 2.1.5 Regulaminu SCOPE IFMSA-Poland.

Wypełniając formularz, można wskazać maksymalnie do pięciu krajów z listy ogólnopolskiej, szeregując je od najbardziej do najmniej pożądanego kontraktu.

Nieprzekraczalny termin przesłania formularza to 11 grudnia 2018 godz. 23:59 CET.

Podejmując decyzję o aplikowaniu do jakiegoś kraju, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak cena biletu lotniczego, aktualna sytuacja geopolityczna oraz uwarunkowania kulturowe. Przemyślana decyzja pozwoli uniknąć obarczonej konsekwencjami rezygnacji i zmaksymalizuje radość z wyjazdu.

Życzę powodzenia!

lek. Filip Zatyka

Koordynator Narodowy ds. Praktyk Klinicznych (NEO-out) / National Exchange Officer for Outgoings (NEO-out)*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl