polski english

MONOLOGI WAGINY. KOBIETY MAJĄ GŁOS Książka-fenomen, książka-zjawisko, książka-manifest. Już 14 marca wydawnictwo Poradnia K wznawia kultowy zbiór bezpruderyjnych i szczerych tekstów o seksualności i traumatycznych przejściach kobiet poszerzony o nowe historie. To głos w obronie kobiet, przeciwko przemocy we wszelkich postaciach; takie przesłanie potrzebne jest w Polsce akurat teraz, kiedy ich ..

    Dzisiaj obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Zerowej Tolerancji dla Okaleczania Żeńskich Narządów Płciowych. Inicjatorką obchodów była Stelli Obasanjo, pierwsza dama Nigerii w latach 1999–2005. Święto zostało proklamowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 2006 roku. 6 lutego to okazja, by przypominać, że każdego roku okalecza się ..

*

   Kiedy w listopadzie 2016 roku rozpoczęłam działalność Edukacji Rówieśniczej w ramach Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS, nie spodziewałam się, że nabierzemy takiego rozmachu.  Początki były niepewne, ale z czasem utworzyliśmy grupę kilku osób, które chętnie chodzą do szkół i rozmawiają z młodzieżą. O ..

Wyjątkowa oferta na stetoskopy Littmann®! Już od dzisiaj przez dwa tygodnie* możesz zamówić stetoskop Littmann Classic III ™ za 300 PLN lub Littmann Classic III ™ Special Edition za 335 PLN! Wypełnij formularz: https://docs.google.com/forms/d/1TQdFuXymZM5bbZphiB1mjct3YpX44YjNA5QZKtLCWro/viewform?edit_requested=true&fbzx=-2140478134825194500 Oraz dokonaj zapłaty na konto Oddziału Bydgoszcz Nr rachunku: 03 1050 1953 1000 0023 6789 9321 Nazwa: Międzynarodowe ..

*

1-2 kwietnia br. odbyła się wiosenna edycja "Zdrowia pod Kontrolą". Przez 2 dni w Centrum Handlowym "Zielone Arkady" przebadaliśmy ponad 600 osób pod kątem między innymi nadciśnienia tętniczego, cukrzycy a także edukowaliśmy o nowotworach szyjki macicy i zdrowym odżywianiu. Zobaczcie sami na zdjęciach jak wyglądały tamte chwile! ..

*

Z przyjemnością informujemy o objęciu przez Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ patronatem honorowym wydarzenia "Zdrowie pod Kontrolą", które odbywać się będzie w dniach 1-2  kwietnia w CH Zielone Arkady w Bydgoszczy. Już 1 kwietnia będzie można przy stoisku informacyjnym: - uzyskać login i hasło do Zintegrowanego Informatora Pacjenta, - uzyskać ..

*

Cześć, jesteście głodni nowych wrażeń? Zapraszamy Was serdecznie do restauracji Bobby Burger Bydgoszcz przy Starym Rynku! Jeżeli macie chęć by zjeść przepyszne go burgera oraz świetne frytki a jednocześnie spróbować jedynej w swoim rodzaju lemoniady - to jest miejsce dla Was! Pamiętajcie że mając kartę IFMSA-Poland otrzymać na wybrane zestawy świetną zniżkę! Do ..

*

W ostatnią niedzielę - 15 stycznia odbył się wyjątkowy, bo 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie mogło naturalnie zabraknąć nas! Od godziny 13 w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy przeprowadzaliśmy badania oraz kwestowaliśmy na rzecz dzieci i osób starszych!  ..

*

Grudzień okazał się bogatym miesiącem pod względem ilości Warsztatów USG. Odbyło się 9 spotkań, a wszystko to dzięki zaangażowaniu Studenckiego Koła Naukowego Ultrasonografii. Firma Agata Bonderek-Borowczak Centrum Kształcenia i Konsultacji ResQ z siedzibą w Krakowie, reprezentowana przez Pana Pawła Zawłockiego bezpłatnie użyczyła 2 aparaty USG Fukuda Denshi ..

*

8 grudnia br. odbył się Mikołajkowy Kurs Szycia Chirurgicznego, w ramach którego studenci, którzy interesują się zabiegową częścią medycyny mogli nauczyć się najważniejszych technik szycia pod okiem doświadczonego chirurga. ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl