polski english
*

1-2 kwietnia br. odbyła się wiosenna edycja "Zdrowia pod Kontrolą". Przez 2 dni w Centrum Handlowym "Zielone Arkady" przebadaliśmy ponad 600 osób pod kątem między innymi nadciśnienia tętniczego, cukrzycy a także edukowaliśmy o nowotworach szyjki macicy i zdrowym odżywianiu. Zobaczcie sami na zdjęciach jak wyglądały tamte chwile! ..

*

Z przyjemnością informujemy o objęciu przez Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ patronatem honorowym wydarzenia "Zdrowie pod Kontrolą", które odbywać się będzie w dniach 1-2  kwietnia w CH Zielone Arkady w Bydgoszczy. Już 1 kwietnia będzie można przy stoisku informacyjnym: - uzyskać login i hasło do Zintegrowanego Informatora Pacjenta, - uzyskać ..

*

Cześć, jesteście głodni nowych wrażeń? Zapraszamy Was serdecznie do restauracji Bobby Burger Bydgoszcz przy Starym Rynku! Jeżeli macie chęć by zjeść przepyszne go burgera oraz świetne frytki a jednocześnie spróbować jedynej w swoim rodzaju lemoniady - to jest miejsce dla Was! Pamiętajcie że mając kartę IFMSA-Poland otrzymać na wybrane zestawy świetną zniżkę! Do ..

*

W ostatnią niedzielę - 15 stycznia odbył się wyjątkowy, bo 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie mogło naturalnie zabraknąć nas! Od godziny 13 w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy przeprowadzaliśmy badania oraz kwestowaliśmy na rzecz dzieci i osób starszych!  ..

*

Grudzień okazał się bogatym miesiącem pod względem ilości Warsztatów USG. Odbyło się 9 spotkań, a wszystko to dzięki zaangażowaniu Studenckiego Koła Naukowego Ultrasonografii. Firma Agata Bonderek-Borowczak Centrum Kształcenia i Konsultacji ResQ z siedzibą w Krakowie, reprezentowana przez Pana Pawła Zawłockiego bezpłatnie użyczyła 2 aparaty USG Fukuda Denshi ..

*

8 grudnia br. odbył się Mikołajkowy Kurs Szycia Chirurgicznego, w ramach którego studenci, którzy interesują się zabiegową częścią medycyny mogli nauczyć się najważniejszych technik szycia pod okiem doświadczonego chirurga. ..

*

Jak każdego roku grudzień jest wyjątkowym czasem dla naszych SCORPionsów. Tym razem nie było inaczej! 7 grudnia spotkali się oni w bydgoskiej STReFie, gdzie w ramach Maratonu Pisania Listów organizowanego wraz z Amnesty International napisali kilkadziesiąt listów w obronie aktywistów z całego świata, którzy niesłusznie zostali ..

*

7 grudnia br. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Poznaj Swoją Specjalizację". Tym razem dr n. med. Maria Bogdan, na codzień pracująca w Klinice Kardiologii i Chorób Wewnętrznych opowiadała nam o swojej pracy a jednocześnie pasji, którą jest leczenie chorych serc. ..

*

"Zdrowie pod Kontrolą" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych akcji naszego Stowarzyszenia. W weekend 19 i 20 listopada badaliśmy zdrowie bydgoszczan już tradycyjnie w Centrum Handlowym "Rondo". Oprócz pomiarów glikemii oraz ciśnienia tętniczego krwi można było ocenić także masę tkanki tłuszczowej w naszym organizmie oraz skład wydychanego ..

Drodzy członkowie!    Pragnę przypomnieć, iż dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji na Pratyki Wakacyjne (SCOPE) jak i Wymianę Naukową (SCORE) będzie można nadal składać w siedzibie IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz w pokoju 13B na ulicy Jagiellońskiej 13 dnia 18.11 w godzinach 14:00-16:30.     Poza dokumentami w wersji papierowej do ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Bydogoszcz
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl