polski english

Drużyna SCORE

Każdy z 6 Programów Stałych IFMSA ma trzy stopnie swojej struktury. Tak samo jest w naszym SCORE. Na szczeblu międzynarodowym wymianę naukową nadzoruje SCORE Director.

Za organizację wymiany naukowej w każdym kraju odpowiedzialny jest:
Koordynator Narodowy ds. Wymiany Naukowej (National Officer on Research Exchange), w skrócie NORE.
Zajmuje się on zbieraniem i aktualizowaniem bazy projektów naukowych w całym kraju, przeprowadza kwalifikację studentów wyjeżdżających (outgoings) oraz rozdziela projekty poszczególnym studentom przyjeżdżającym (incomings).

Na szczeblu lokalnym wymianę koordynuje:
LORE, czyli Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej (Local Officer on Research Exchange) oraz jego prawa ręka, czyli Asystent (LORE Asst.)
To właśnie tym osobom przypada przyjemność organizowania projektów naukowych bezpośrednio w zakładach i klinikach. Odpowiadają one za przeprowadzenie kwalifikacji, promocję SCORE w oddziale, a także za opiekę nad przyjeżdżającymi studentami.

Może chcesz dołączyć do Drużyny SCORE?

Chcesz pomóc w opiece nad studentami z zagranicy?
Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca związana z wymianą naukową na naszej uczelni?
Chcesz podszkolić swój język angielski?
Znasz Katedry lub Zakłady na naszej Uczelni, które byłyby chętne przyjąć studentów z zagranicy w ramach wymiany naukowej SCORE?
Daj nam znać!
Pracy w SCORE jest sporo, dlatego ciągle szukamy osób, które mają ochotę dołączyć do SCORE-teamu i pomóc nam w rozwijaniu programu. Jeżeli jesteś zainteresowany, nie wahaj się odezwać -> Kontakt


Działanie w ramach Programu Stałego ds. Wymiany Naukowe to oczywiście cenne punkty, ale to przede wszystkim okazja do zawarcia znajomości ze studentami z uczelni medycznych z całego świata!

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl